Prodhuesi kinez i makinerive të paketimit, ne përpiqemi për një industri të begatë paketimi.

Gjuhe
LAJME
VR

Ushqimi kinez& Panairi i pijeve, Chengdu, 12-14, Prill | JIENUO

marsh 23, 20232023 Ushqimi në Kinë& Panairi i pijeve

Data: 12, Prill - 14, Prill, 2023

Vendndodhja: Western China International Expo City, Chengdu, Kinë

 

PAKETA JIENUO sinqerisht ju fton të bashkoheni me ne në Panairin e ardhshëm të Ushqimit dhe Pijeve në Kinë që do të mbahet në Chengdu, Kinë. Ushqimi i Kinës& Panairi i pijeve është një nga ekspozitat më të rëndësishme kombëtare për promovimin e ushqimit dhe veçanërisht produkteve të verës. Kjo ngjarje është gjithashtu një nga ekspozitat më të mëdha dhe më me ndikim në industrinë e ushqimit dhe pijeve, duke tërhequr ekspozues dhe blerës nga e gjithë bota.Panairi i Ushqimit dhe Pijeve në Kinë, i njohur si barometri i industrisë ushqimore të Kinës, filloi në vitin 1955 dhe është një nga ekspozitat më të vjetra profesionale në shkallë të gjerë në Kinë. Aktualisht, zona e ekspozitës së çdo Panairi të Ushqimit dhe Pijeve në Kinë është mbi 100000 metra katrorë. Ka rreth 3000 ekspozues dhe 150000 blerës profesionistë. Është një ekspozitë me një histori të gjatë, një shkallë të gjerë dhe një ndikim të gjerë në industrinë e ushqimit dhe verës në Kinë.


Panairi do të tregojë një gamë të gjerë produktesh, duke përfshirë ushqimin, verën, pijet dhe artikuj të tjerë të lidhur. Është një mundësi e shkëlqyer për të eksploruar tendenca të reja, për t'u lidhur me profesionistë të industrisë dhe për të zgjeruar rrjetet e biznesit tuaj.Të gjithë prodhuesit, distributorët dhe blerësit e alkoolit, ushqimit, pijeve joalkoolike, aromatizuesve, aditivëve ushqimorë, pakove ushqimore dhe makinerive të paketimit të ushqimit janë sinqerisht të mirëpritur të marrin pjesë në panair.Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
русский
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip