Prodhuesi kinez i makinerive të paketimit, ne përpiqemi për një industri të begatë paketimi.

Gjuhe
 • <p>NE KUJDESIM PËR PRODUKTIN TUAJ</p>

  QË QË 2014

  NE KUJDESIM PËR PRODUKTIN TUAJ

  Prodhuesit e Makinerisë së Paketimit

Gama e Produkteve Premium
Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.
 • <ol><li value="NaN">10 vjet përvojë në industri<br></li></ol>
  1. 10 vjet përvojë në industri
 • <p>Projektimi inxhinierik i projektit</p>

  Projektimi inxhinierik i projektit

 • <p>Instalimi dhe vënia në punë</p>

  Instalimi dhe vënia në punë

 • <p>Shërbim Online 24 Orësh</p>

  Shërbim Online 24 Orësh

 • <ol><li value="NaN">Udhëzime për përdorimin e pajisjeve</li></ol>
  1. Udhëzime për përdorimin e pajisjeve
 • <ol><li value="NaN">365 ditë Garancia e aksesorëve</li></ol>
  1. 365 ditë Garancia e aksesorëve
 • <ol><li value="NaN">Shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës</li></ol>
  1. Shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës
 • <ol><li value="NaN">Mbështetje për furnizimin me lëndë të para</li></ol>
  1. Mbështetje për furnizimin me lëndë të para

Produktet e veçuara

Ne jemi një nga më të mirëtfurnitorët e makinave të paketimit në Kinë. Fushëveprimi ynë i biznesit: makinë rrotulluese për paketimin e qeseve, makinë paketimi të qeseve të përgatitura paraprakisht, makinë paketimi horizontale të qeseve, paketues doy, makinë mbushëse e kapsulave të kafesë, makinë mbushëse dhe vulosëse e filxhanit, makinë për paketimin e jastëkëve, makinë për paketimin e flluskave, makinë etiketimi, makinë kartoni, etj. 

Lajmet e fundit

Ne bëjmë biznes për klientët kontinental, gjithashtu bëjmë eksporte në mbarë botën, si Shtetet e Bashkuara, Britania e Madhe, Meksika, Italia, Australia, Polonia, Filipina, Afrika e Jugut, Malajzia, Tajlanda, Pakistani, Dubai etj. 

Mos ngurroni të na kontaktoni

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. Ne kemi çmime preferenciale dhe produkte me cilësi më të mirë për ju.

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
русский
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip