Кинески производител на машини за пакување, ние се стремиме кон просперитетна индустрија за пакување.

Јазик
 • <p>НИЕ СЕ ГРИЖИМЕ ЗА ВАШИОТ ПРОИЗВОД</p>

  ОД 2014 г

  НИЕ СЕ ГРИЖИМЕ ЗА ВАШИОТ ПРОИЗВОД

  Производителите на машина за пакување

Опсег на премиум производи
Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега нашироко извезуваат во 200 земји.
 • <ol><li value="NaN">10 години искуство во индустријата<br></li></ol>
  1. 10 години искуство во индустријата
 • <p>Проектен инженерски дизајн</p>

  Проектен инженерски дизајн

 • <p>Инсталација и пуштање во работа</p>

  Инсталација и пуштање во работа

 • <p>24-часовна онлајн услуга</p>

  24-часовна онлајн услуга

 • <ol><li value="NaN">Упатство за употреба на опрема</li></ol>
  1. Упатство за употреба на опрема
 • <ol><li value="NaN">365 дена Гаранција за додатоци</li></ol>
  1. 365 дена Гаранција за додатоци
 • <ol><li value="NaN">Служба за доживотно одржување</li></ol>
  1. Служба за доживотно одржување
 • <ol><li value="NaN">Поддршка за снабдување со суровини</li></ol>
  1. Поддршка за снабдување со суровини

Избрани производи

Ние сме едни од најдобритедобавувачи на машини за пакување во Кина. Нашиот бизнис опфат: машина за пакување ротирачки торбички, машина за пакување кеси однапред, машина за пакување хоризонтални кеси, машина за пакување дој, машина за полнење капсули за кафе, машина за полнење и запечатување чаши, машина за пакување перници, машина за пакување блистер, машина за етикетирање, машина за картонирање итн. 

Последни вести

Ние правиме бизнис за клиентите на копното, исто така, извезуваме низ целиот свет, како што се Соединетите Американски Држави, ОК, Мексико, Италија, Австралија, Полска, Филипини, Јужна Африка, Малезија, Тајланд, Пакистан, Дубаи и така натаму. 

Слободно контактирајте не

Ако имате какви било прашања за нашите производи или услуги, слободно контактирајте со тимот за услуги на клиентите. Имаме повластена цена и производи со најдобар квалитет за вас.

Chat
Now

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
русский
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски